Rendezés:
Fájdalom- és lázcsillapítás / Fogfájás
Fogfájás kínozza? Rendeljen online fájdalomcsillapító gyógyszert!
  • 24x
    Internetes ár: 3 090 Ft
    Hatóanyag: ibuprofén. Hatékony fájdalomcsillapító, lázcsillapító, emellett gyulladáscsökkentő hatása is van. Lágy kapszulája folyékony formában tartalmazza a hatóanyagot, így akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani fájdalmát
    db
  • 20x
    Internetes ár: 2 421 Ft
    Hatóayag: ibuprofén. Az Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta hatékony láz- és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő gyógyszer.
    db
  • 30x
    Internetes ár: 3 141 Ft
    Hatóanyag: ibuprofén. Az Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta hatékony láz- és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő gyógyszer.
    db
  • 20x
    Internetes ár: 1 755 Ft
    Hatóanyag: naproxén-nátrium. Az Analgesin Dolo 220 mg filmtabletta fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő gyógyszer. Enyhe-mérsékelt fájdalom (pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, ízületi fájdalom, izomfájdalom) esetén javasolt, fájdalomcsillapító hatása rövid időn belül jelentkezik és akár 12 órán át tart.
    db
  • 10x
    Internetes ár: 1 796 Ft
    Hatóanyag: acetilszalicilsav. Innovatív fájdalomcsillapító, ami víz nélkül is bárhol bevehető, így csak egy mozdulat a fájdalomcsillapítás.
    db
  • 20x
    Internetes ár: 2 155 Ft
    Hatóanyag: acetilszalicilsav. Fejfájás? Aspirin® Ultra! Hatékony fájdalomcsillapítás, a leggyorsabb felszívódású Aspirin®-nel!
    db
  • 20x
    Internetes ár: 2 781 Ft
    Hatóanyag: diklofenák-kálium. A Cataflam Dolo enyhíti a fejfájást, fogfájást és menstruáció következtében fellépő fájdalmat. Fájdalomcsillapító hatású készítmény, mely egyúttal csökkenti a gyulladást és a lázat is.
    db
  • 20x
    Internetes ár: 3 554 Ft
    Hatóanyag: diklofenák-kálium. A Cataflam Dolo Rapid enyhíti a fejfájást, fogfájást és menstruáció következtében fellépő fájdalmat. A lágy kapszula gyógyszerforma a Cataflam Dolo tablettánál gyorsabb felszívódást tesz lehetővé.
    db
  • 20x
    Internetes ár: 1 971 Ft
    Hatóanyag: dexketoprofén. Enyhe és közepesen súlyos fájdalom tüneti kezelésére, felnőttek számára.
    db