Rendezés:
  • -10%
    Advil Ultra Forte lágy kapszula
    24x
    Eredeti patikai ár:2990 Ft
    Internetes ár:2691 Ft
    Hatóanyag: ibuprofén. Hatékony fájdalomcsillapító, lázcsillapító, emellett gyulladáscsökkentő hatása is van. Lágy kapszulája folyékony formában tartalmazza a hatóanyagot, így akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani fájdalmát
    db
  • -10%
    Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta
    20x
    Eredeti patikai ár:1890 Ft
    Internetes ár:1701 Ft
    Hatóanyag: acetilszalicilsav. Fejfájás? Aspirin® Ultra! Hatékony fájdalomcsillapítás, a leggyorsabb felszívódású Aspirin®-nel!
    db
  • -9%
    Kalmopyrin 500 mg tabletta
    12x
    Eredeti patikai ár:995 Ft
    Internetes ár:896 Ft
    Hatóanyag: Acetil-szalicilsav. Lázcsillapítás és hűléses megbetegedések, valamint enyhe és középerős fájdalmak kezelésére.
    db
  • -20%
    Kalmopyrin 500 mg tabletta
    24x
    Eredeti patikai ár:1795 Ft
    Internetes ár:1419 Ft
    Hatóanyag: acetil-szalicilsav. Lázcsillapítás és hűléses megbetegedések, valamint enyhe és középerős fájdalmak kezelésére.
    db
  • -10%
    Nodoryl Dolo 250mg tabletta
    20x
    Eredeti patikai ár:890 Ft
    Internetes ár:801 Ft
    Hatóanyag: metamizol-nátrium. Erős vagy egyéb kezelésre nem reagáló fájdalmak és láz csillapítására szolgál, amennyiben más terápiás beavatkozás nem javasolt. A beadást követően rövid időn belül csökkenti a lázat, hatása legalább 4-6 órán keresztül tart.
    db
  • -10%
    Nurofen Rapid 200 mg lágy kapszula
    20x
    Eredeti patikai ár:1890 Ft
    Internetes ár:1701 Ft
    Hatóanyag: ibuprofén. 2x gyorsabb fájdalomcsillapító hatású az ibuprofén hatóanyagú hagyományos tabletta/bevont tabletta gyógyszerformájú készítményekhez képest. Közepes és enyhe fájdalmak, pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalmak, valamint meghűléses betegségek során előforduló láz és fájdalom rövid távú tüneti kezelésére.
    db
  • -26%
    Nurofen Rapid Forte 400 mg lágy kapszula
    20x
    Eredeti patikai ár:2690 Ft
    Internetes ár:1990 Ft
    Hatóanyag: ibuprofén. 2x gyorsabb felszívódás a a hagyományos kioldódású, ibuprofén tablettákhoz képest (Nurofen tabletták). Enyhe és közepesen erős fájdalom tüneti enyhítésére olyan esetekben, mint pl. fejfájás, menstruációs fájdalom, fogfájás, valamint meghűléses betegségek esetén láz és fájdalom csillapítására. 12 éves kortól alkalmazható.
    db
  • -9%
    Panadol Rapid 500 mg filmtabletta
    24x
    Eredeti patikai ár:1195 Ft
    Internetes ár:1076 Ft
    Hatóanyag: paracetamol. Paracetamol tartalmú fájdalom - és lázcsillapító gyógyszer. Optizorb® formulával a gyorsabb felszívódásért – a hagyományos paracetamol tablettákhoz képest.
    db
  • -10%
    Rubophen 500 mg tabletta
    20x
    Eredeti patikai ár:1550 Ft
    Internetes ár:1395 Ft
    Hatóanyag: paracetamol. Felnőttek és 6 évnél idősebb gyermekeknek javasolt lázcsillapításra, különböző eredetű fájdalmak csillapítására. Csökkenti a lázat. Csillapítja a megfázással járó enyhe-közepes fájdalmakat is.
    db