Rendezés:
  • -20%
    Advil Cold Rapid lágy kapszula
    20x
    Eredeti patikai ár:2490 Ft
    Internetes ár:1990 Ft
    Hatóanyag: ibuprofén, pszeudoefedrin-hidroklorid. Csökkenti a megfázáshoz és az influenzához társuló orr,-illetve orrmelléküreg-dugulást, mely fejfájással, lázzal és fájdalommal jár.
    db
  • -10%
    Aspirin Plus C FORTE 800 mg/480 mg pezsgőtabletta
    10x
    Eredeti patikai ár:2050 Ft
    Internetes ár:1845 Ft
    Hatóanyag: acetilszalicilsav, aszkorbinsav. Az Aspirin Plus C Forte dupla erővel* veszi fel a harcot a megfázásos és influenzaszerű tünetekkel szemben. *Aspirin Plus C hatóanyagtartalmához képest
    db
  • -10%
    Aspirin Plus C pezsgőtabletta
    20x
    Eredeti patikai ár:2490 Ft
    Internetes ár:2241 Ft
    Hatóanyag: acetilszalicilsav, aszkorbinsav. Az Aspirin Plus C segít a megfázás és influenza kezdeti tüneteinek legyőzésében, mint a láz, fejfájás és a torokfájás.
    db
  • -9%
    Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz
    10x
    Eredeti patikai ár:2295 Ft
    Internetes ár:2066 Ft
    Hatékonyan enyhíti a megfázás és az influenza tüneteit: a fejfájást, lázat, torokfájást, végtagfájdalmat, orrdugulást, orrmelléküreg-gyulladást és a vele járó fájdalmat. Nem okoz álmosságot. C-vitamint tartalmaz.
    db
  • -9%
    Coldrex citrom izű por belsőleges oldathoz
    14x
    Eredeti patikai ár:2673 Ft
    Internetes ár:2406 Ft
    A megfázás és az influenza tüneteinek hatékony enyhítésére szolgáló citrom ízű por belsőleges oldathoz. Nem okoz álmosságot.
    db
  • -10%
    Coldrex tabletta
    24x
    Eredeti patikai ár:2190 Ft
    Internetes ár:1971 Ft
    "Öt aktív összetevőjével hatékonyan enyhíti a megfázás és az influenza tüneteit: a fej- és torokfájást, a lázat, a levertséget valamint az orrdugulást. Az aszkorbinsav a megfázás és influenza kapcsán fellépő C-vitamin hiány pótlásában segít."
    db
  • -10%
    Grippostad C kemény kapszula
    20x
    Eredeti patikai ár:1990 Ft
    Internetes ár:1791 Ft
    Meghűléses betegségek tüneteinek (pl. fejfájás, végtagfájdalom, orrdugulás és száraz köhögés) kezelésére. A Grippostad C kapszula a lázat is csillapítja. Magas vérnyomás esetén is adható.
    db
  • -10%
    Neo Citran Max köptetővel por belsőleges oldathoz
    10x
    Eredeti patikai ár:2990 Ft
    Internetes ár:2691 Ft
    Hatóanyag: paracetamol, gvajfenezin, fenilefrin. A Max formula komplex megoldás a megfázás és az influenza kínzó tüneteire. Csillapítja a lázat és a fájdalmat, csökkenti az orrdugulást és köptető hatásával elősegíti a letapadt váladék felszakadását.
    db
  • -10%
    Neo Citran belsőleges por felnőtteknek
    14x
    Eredeti patikai ár:2950 Ft
    Internetes ár:2639 Ft
    Hatóanyag: paracetamol, fenilefrin, feniramin, aszkorbinsav. Komplex megoldás a megfázás és az influenza tüneteinek kezelésére. Enyhíti a torokfájást, a lázat, az orrfolyást és orrdugulást, a fejfájást, a végtag- és izomfájdalmat. Melegen fogyasztandó citromos ízesítésű gyógyszer.
    db