Rendezés:
Fájdalom- és lázcsillapítás / Fejfájás
Fáj a feje? Rendeljen online gyógyszertárunkból, hogy búcsút mondhasson a kellemetlen fájdalomnak!
  • -10%
    Advil Ultra Forte lágy kapszula
    16x
    Eredeti patikai ár:2458 Ft
    Internetes ár:2212 Ft
    Hatóanyag: ibuprofén. Hatékony fájdalomcsillapító, lázcsillapító, emellett gyulladáscsökkentő hatása is van. Lágy kapszulája folyékony formában tartalmazza a hatóanyagot, így akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani fájdalmát.
    db
  • -10%
    Advil Ultra Forte lágy kapszula
    24x
    Eredeti patikai ár:3490 Ft
    Internetes ár:3141 Ft
    Hatóanyag: ibuprofén. Hatékony fájdalomcsillapító, lázcsillapító, emellett gyulladáscsökkentő hatása is van. Lágy kapszulája folyékony formában tartalmazza a hatóanyagot, így akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani fájdalmát
    db
  • -10%
    Advil Ultra lágy kapszula
    20x
    Eredeti patikai ár:2190 Ft
    Internetes ár:1971 Ft
    Hatóanyag: ibuprofén. Hatékony fájdalomcsillapító, lázcsillapító, emellett gyulladáscsökkentő hatása is van. Lágy kapszulája folyékony formában tartalmazza a hatóanyagot, ami gyors felszívódást, és ezáltal gyors fájdalomcsillapító hatást eredményez.
    db
  • -10%
    Algoflex Duo 400mg/100mg filmtabletta
    24x
    Eredeti patikai ár:3100 Ft
    Internetes ár:2790 Ft
    Hatóanyag: Ibuprofén, koffein. Az Algoflex Duo-ban lévő ibuprofén koffeinnel kombinálva még gyorsabb és erősebb fájdalomcsillapítást nyújt, mint az ibuprofén önmagában*.(*a monokomponensű 400mg ibuprofén tablettához képest).
    db
  • -9%
    Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta
    20x
    Eredeti patikai ár:2154 Ft
    Internetes ár:1939 Ft
    Hatóayag: ibuprofén. Az Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta hatékony láz- és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő gyógyszer.
    db
  • -10%
    Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta
    30x
    Eredeti patikai ár:3350 Ft
    Internetes ár:3015 Ft
    Hatóanyag: ibuprofén. Az Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta hatékony láz- és fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő gyógyszer.
    db
  • -9%
    Algopyrin 500 mg tabletta
    20x
    Eredeti patikai ár:2171 Ft
    Internetes ár:1954 Ft
    Hatóanyag: metamizol-nátrium. Magyarország egyik legnépszerűbb* fájdalomcsillapítója újra vény nélkül kapható! Hatékony megoldás erős vagy egyéb kezelésre nem reagáló fájdalmak és a láz csillapítására. Hatása legalább 4-6 órán keresztül tart. *Forrás: IQVIA National Combined 02/2019 - 01/2020 Sellin Unit
    db
  • -10%
    Analgesin Dolo 220 mg filmtabletta
    20x
    Eredeti patikai ár:1700 Ft
    Internetes ár:1530 Ft
    Hatóanyag: naproxén-nátrium. Az Analgesin Dolo 220 mg filmtabletta fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő gyógyszer. Enyhe-mérsékelt fájdalom (pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, ízületi fájdalom, izomfájdalom) esetén javasolt, fájdalomcsillapító hatása rövid időn belül jelentkezik és akár 12 órán át tart.
    db
  • -10%
    Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum
    10x
    Eredeti patikai ár:1650 Ft
    Internetes ár:1485 Ft
    Hatóanyag: acetilszalicilsav. Innovatív fájdalomcsillapító, ami víz nélkül is bárhol bevehető, így csak egy mozdulat a fájdalomcsillapítás.
    db